Про нас

CREATIVE – простір студія

У нашій громаді дуже мало інформації про те, які проблеми насправді турбують молодь. Ще меньше варіантів для того, щоб надати усім творчим бердянцям від 14 до 28 років можливість розкрити свій потенціал, реалізувати ідеї та найголовніше, — як отримати за це кошти!

Все це стає реальним завдяки проекту Креативної медіа-спільноти Berdyansk v3.0!
Отже, які можливості надає наша медіа-студія для школярів та студентів Бердянська? Це, насамперед, безкоштовні навчальні курси та практичне створення відео на різноманітні теми, ваш розвиток у сфері IT, медіа та креативного мистецтва.

Також проект залучає до співпраці місцевих підприємців, які хочуть розвивати інноваційний підхід у бізнесі, і рекламувати його за допомогою молоді сучасними засобами маркетингу та PR у соціальних мережах. Отже, саме вони можуть бути вашими роботодавцями у найближчому майбутньому!

Ми дізнаємось з вами про кібербезпеку та роботу з даними, які є цікаві стартапи у медійній сфері та для вирішення екологічних проблем, а також про сферу активного маркетингу та SMM (як просувати свій проект у соціальних мережах). Простір-студія CREATIVE – це не стільки знімальний майданчик, а, насамперед, сучасно обладнане монтажне місце. Це те, чого не вистачає, щоб зробити насправді якісний відеопродукт.

Програма «Креативний простір-студія «Бердянськ v3.0» реалізується громадською організацією «ІРЦКК «ДІАЛОГ» за фінансування Уряду Канади та сприяння розвитку малих та середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.
Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua