Тренери

Привіт всім, хто зацікавився проектом «CREATIVE простір студія»!

Протягом всього періоду навчання ви дізнаєтесь, що таке PR, SMM, їх особливості та складові, почнете розбиратися в журналістських прийомах та у  тонкощах їх застосування. Також наші незмінні тренери допоможуть вам поринути у світ медіа за допомогою курсу «Основ журналістики». Крім того, вам буде відомо як працювати зі світлом при фото та відеозйомці, не сплутаєте в подальшому фокусування та фокусну відстань, навчитесь робити якісний монтаж відео та відмінно писати рекламні тексти.

Але перед тим, як почати, нам здається доречним познайомити вас із командою тренерів, які будуть направляти та підтримувати учасників проекту під час навчання. Саме ці люди мають змогу надати необхідні для вас знання:

Тарановський Денис Євгенійович

Саме ця крута людина навчить вас наповнювати сайти якісним контентом і взагалі поділиться усім, що знає про маркетинг в соціальних мережах. А знає він немало! Цей чоловік має величезний досвід у сфері маркетингу контенту. Він працював фотокореспондентом та менеджером спецпроектів у медіахолдингу «Evolution Media». Крім того цей тренер є професійним фотографом та робить крутезний монтаж та обробку відео.

Якщо ви вирішили у нас навчатися, то саме ця людина має на меті розкрити та поширити серед молоді принципи створення якісного контенту та його ефективного просування у соцмережах.

Бабич Анжеліка Миколаївна

Досвіду цієї класної та енергійної жінки може позаздрити чи не кожен журналіст нашого міста. Саме вона є засновницею студії «Юн-прес». Також журналістка займала посаду директора телеканалу «ТБ-Бердянськ», крім того вона працювала в газетах «Криворожские ведомости», «Визави», «Женская газета» та на радіо «Руданочка».

В неї є бажання стати тренером в нашому проекті та поділитися з вами своїми знаннями. Якщо ви хочете дізнатися якнайбільше актуальної інформації з основ журналістики та тонкощів написання тексту, кращого тренера вам буде важко знайти.

Казачковський Валерій Вікторович

А ця невгамовна людина має бажання навчити вас основам фото- та відеозйомки. Його досвід праці майже нікого не залишить байдужим. Цей чоловік мав змогу працювати головним оператором на телеканалі «ТБ-Бердянськ», керівником «Молодіжного телепресцентру» та майже на протязі 10 років дитячою фото-кіностудією. На сьогоднішній день є членом Національної спілки журналістів України.

Тож, коли ви будете відвідувати його практичні тренінги, будьте певними, у Валерія Вікторовича вистачить не тільки професійного досвіду, а й вмінь знайти спільну мову з підлітками та дорослими.