Медіаспільнота

Руслан Ніцевич

Людина-об`єктив, як називають його місцеві ЗМІ, николи не засиджується на одному місці. Його завжди можна побачити з камерою в різних куточках міста, така вже невгамовна людина. Саме таким повинен бути професіонал, на нашу думку. Його портфоліо містить в собі сотні разноманітних і, немаловажливо, якісних відео. Крім того, Руслан займається аерофото- відеографією та з задоволенням поділиться з вами своїми наробками.

 

Проект Imaginemaze

Агенція з виробництва медіа-контенту, яка функціонує з осені 2018 року (співзасновники Олексій Косов та Денис Тарановський). Imaginemaze публікує фото та відео на своїй сторінці у Facebook, а також на сторінках, що дотичні до тем, які освітлює агенція. Жанр соцмедіа-арту та культурно-соціальна спрямованість сприяють зростанню попиту на публікації Imaginemaze.

Олексій Косов має 15-ти річний досвідом роботи дизайнера та арт-директора із досвідом будівельних робіт. Денис Тарановський з весни 2006 по осінь 2007 працював менеджером спецпроектів та фотокореспондентом у фотоінформагенції «Фотолента/PHL», м. Київ.
Об’єднавши творчі потенціали та професійні здібності у діяльності над проектом Imaginemaze.

Станіслав та Олена Барачевські

Ця подружня пара стовідсотково знайде шлях до ваших сердець. Їхня обдарованість ще нікого не лишила байдужим. Навіть журі Міжнародної асоціації професійних подієвих відеографів в конкурсі   WEVA UaAward 2018 (Прага, Чехія). Там Станіслав отримав перше місце в номінації «Кращий відеомонтажер» та ще декілька призових місць в інщих номінаціях. Ця пара входить в ТОП кращих весільних фото- відеографів України. Саме вони можуть вас навчити, як правильно знімати фото та відеорекламу, що продає.

Якщо ви ще сумніваєтеся, то гайда до нас, долучайтесь до майстрів своєї справи!

Бердянськ v3.0